Álláshirdetések

A RODEN Mérnöki Iroda Kft. TÁJÉPÍTÉSZ MÉRNÖK munkatársat keres teljes vagy részmunkaidőre.
Kelt: 2022-04-20 Érvényesség: 2022-05-20

Budapesti Mérnöki Iroda (Népliget) keres Tájépítész mérnök munkakörbe Kollégát, teljes vagy részmunkaidőre, akár azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

  • Stabil, több mint 30 éves tapasztalattal rendelkező munkahely.
  • Szakmai ismeretek bővítését támogatjuk.
  • Szakági tervezőkkel közös iroda segíti a hatékony munkavégzést.
  • Budapesti, jól megközelíthető iroda a Népliget közelében.
  • Hosszútávú együttműködés.
  • Teljes munkaidő, akár azonnali munkakezdéssel.

Munkaköri feldatok:

  • Növénytelepítési tervek készítése engedélyezési és kiviteli szinten.
  • Környezetvédelmi és rekultivációs tervek elkészítésében való részvétel.
  • Részletrajzok, mintarajzok készítése.
  • Mennyiségi kimutatások, számítások végzése.
  • Tervrajzok szerkesztése, kinyomtatása, dokumentációk összeállítása.
  • Társtervezőkkel való együttműködés, egyeztetések lefolytatása.
  • A tervezési tevékenységet érintő jogszabályok, előírások módosításainak figyelemmel kisérése, a változásról főtervezők tájékoztatása.
  • Tervezési tevékenységhez szükséges helyszíni bejárásokon való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tájrendező és kertépítő mérnök BSC, Tájépítész mérnök MSC vagy MA végzettség.
  • AutoCAD és MS Office programok magabiztos használata.
  • Pályakezdő vagy néhány éves szakmai tapasztalat.
  • Szívesen részt vesz tervezési feladatokban, de időközben a monotonitás sem akadály.
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor hatékony a csapatmunkában.
  • Munkája iránt elkötelezett, precíz munkatársat keresünk

Előnyt jelent:

  • PhotoShop vagy egyéb grafikai programok ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezés esetén, fényképes önéletrajzát portfólióval ellátva kérjük elküldeni a roden@roden.hu címre.

GARDENWORKS KFT keresi leendő munkatársát
Kelt: 2022-03-19 Érvényesség: 2022-05-20

Keressük új tájépítészmérnök munkatársunkat teljes munkaidőben, szerkesztő-tervező munkakörben.

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Tudsz csapatban és egyedül felelősségteljes munkát végezni?

Nem a problémát, hanem a megoldásokat keresed? Megtalálod az örömöd a kisebb szerkesztési feladatokban és a kihívást jelentő kreatív ötleteket is magában foglaló tervezésben?

Ismered, jártas vagy a AutoCAD 2D, AutoCAD 3D, Sketchup, Photoshop, Word, Excel programokban? Előnyben van, aki angol nyelvtudással rendelkezik.

Ha igenekkel teli a válaszod, akkor köztünk a helyed!

Jelentkezni Varga Zitánál lehet e-mailben, a vargazita@gardenworks.hu címen önéletrajzzal és max. 20 oldalas, pdf formátumú portfólióval.