Álláshirdetések

Érdi telephelyű kerttervezéssel, kertépítéssel és kertfenntartással foglalkozó vállalkozás kerttervező kollégát keres.
Kelt: 2020-02-05 Érvényesség: 2020-04-30

Főbb feladatok:

• Kertfelmérések és ügyfelekkel való kapcsolattartás

• Vázlatterv, illetve kiviteli tervdokumentáció készítése

• Árajánlatok készítése

• Nyilvántartások vezetése, dokumentálás, adminisztratív feladatok

• Látványtervek készítése

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• B-kategóriás jogosítvány

• Felelősségtudat, pontosság, problémamegoldó készség, dinamizmus

• Számítógépes tervezői programok ismerete

Előny:

• Érd környéki lakóhely

• Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

• Ágazati szinten versenyképes jövedelem

• Állandó alkalmazotti munkaviszony

• Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka

A jelentkezéshez szükséges:

• Fényképes szakmai önéletrajz

• Fizetési igény meghatározása

• Motivációs levél

A jelentkezés módja írásban:

www.viragoskert.hu

TÁJÉPÍTÉSZ ÁLLÁSLEHETŐSÉG
Kelt: 2020-01-31 Érvényesség: 2020-04-30

Tájépítészmérnök munkatársat keresünk szegedi irodánkba, azonnali munkakezdéssel.

Elvárásaink a leendő Tájépítész Kollégával kapcsolatban:

- Szakirányú diploma;

- Pályakezdő, vagy már pár éves szakmai, tervezési tapasztalat;

- Fiatalos, lendületes, dinamikus, terhelhető, csapatjátékos;

- Önálló projektkoordinációs képesség;

- A szakma ismerete, tisztelete és szeretete;

- Jó tárgyaló és kommunikációs képesség;

- Jártasság az Archicad, Autocad programokban, látványtervezés Artlantis, 3D Studio max, Lumion segítségével, Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete.

Ezt nyújtjuk leendő Kollégánk számára:

- Szakmai fejlődési lehetőség;

- Részvétel változatos léptékű, magas színvonalú építészeti és tájépítészeti projektekben;

- Versenyképes fizetés;

- Kellemes környezetben lévő