Tájépítészmérnök kollégát keres a Zöfe Kft.

A ZÖFE KFT. - LIÁN KERTÉSZETI CÉGCSOPORT Tájépítészmérnök tervező és építéselőkészítő munkatársat keres.

Cégünk, amely kiemelkedő minőségű parképítői-,fenntartói munkákat végez Budapesten és az ország számos területén, kollégát keres budapesti irodájába.

Főbb feladatok:
Tájépítészeti tervezési feladatok (játszóterek, sportpályák, parkok, növénykiültetési tervek, megvalósulási tervek készítése)

Kivitelezési munkák irodai támogatása

Árajánlatok/megrendelések készítése
Helyszíni felmérések

Amit kínálunk:
Stabil hátterű,megbízható cég több évtizedes szakmai tapasztalattal
Dinamikus csapat
Versenyképes fizetés
Változatos, kihívásokkal teli munka
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (anyagismeret, technológiák)
A legnagyobb tervezőirodák munkáinak kivitelezésében való részvételi lehetőség

Elvárások:
Szakirányú egyetemi okl. tájépítészmérnök MSC vagy MA végzettség
Autocad magas szintű ismerete
Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) magabiztos használata
Precizitás, megbízhatóság és alaposság
Önállóság és terhelhetőség
Rugalmasság,kiváló problémamegoldó képesség
Csapatmunka és alkalmazkodás
Szakmai tapasztalat
Portfolio, amelyet a későbbiekben kérünk bemutatni max. 10 MB pdf formátumban (zofeatlian.hu)

Előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Jogosítvány

A jelentkezéseket az zofeatlian.hu címre várjuk.

Pozíció / Megpályázható hely:
Tájépítészmérnök tervező és építéselőkészítő munkatárs
Lejárat ideje:
2017. 04. 04