TÁJÉPÍTÉSZ MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Kertépítészettel foglalkozó cégünk tapasztalattal rendelkező tájépítész munkatársat keres, teljes munkaidős állásra.

Feladatok:

- tervezési feladatok ellátása
- tervdokumentációk készítése AutoCAD programban
- árajánlatok, költségvetések készítése
- kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal
- irodavezetői teendők

Követelmények:

- tájépítészmérnök végzettség
- engedélyezési és kiviteli tervdokumentációk készítésében szerzett tapasztalat
- AutoCAD használat
- árajánlat-készítésben, kivitelező cégnél szerzett szakmai tapasztalat
- problémamegoldó készség
- önállóság
- kreativitás

Amit ajánlunk:

- teljes munkaidős állás (napi 8 óra)
- a jövőben előrelépési lehetőség
- változatos, érdekes munkák

Tevékenységünkről és korábbi munkáinkról a www.citikert.hu oldalon lehet tájékozódni.

A jelentkezéseket a citikert [at] citikert.hu e-mail címre várjuk, 2017 július 30.-ig.
A jelentkezéshez kérjük csatolni:

- önéletrajz a korábbi munkatapasztalatok részletezésével és fizetési igény megjelölésével
- motivációs levél (max.1 oldal)
- szakmai portfólió

Pozíció / Megpályázható hely:
Tájépítész munkatárs
Lejárat ideje:
2017. 09. 15