Főállású munkatársat keresünk

Főállású tájépítész munkatársat keresünk
Hajdú-Bihar megyei székhelyű cég keres teljes munkaidős állásba kellemes megjelenésű tájépítész munkatársat.
Olyan munkatársat keresünk, aki:
- szeret családias környezetben dolgozni
- önálló munka végzésére képes
- legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
- min. tájrendező és kertépítő mérnöki alapszakon (BSc) szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezik
- AutoCAD, Microsoft Office programokat magas szinten kezeli
- jó kommunikációs készséggel rendelkezik
- kreatív, jó szervező és problémamegoldó készsége van
- megbízható
- szereti a munkáját
- pozitívan áll a dolgokhoz
Előnyt jelent, de nem feltétel:
- B kategóriás jogosítvány
Feladatok:
- kertek tervezése
- összesítők, árajánlatok összeállítása
- adminisztrációs feladatok ellátása
Amit nyújtani tudunk:
- stabil, biztos fizetés
- családias légkör, jó társaság
- önállóság
- megbecsülés
Jelentkezni lehet allashirdetes927 [at] gmail.com e-mail címre:
- fényképes önéletrajzzal a korábbi munkatapasztalatok részletezésével
- motivációs levéllel
- szakmai portfólióval
- fizetési igény megjelölésével

Pozíció / Megpályázható hely:
Tájépítész - Hajdú-Bihar megye
Lejárat ideje:
2017. 10. 27