Budapest XIX. kerületi székhelyű Mérnöki Irodánk táj-, és kertépítész mérnök munkatársat keres folyamatban lévő és induló projektjeinkre.

Budapest XIX. kerületi székhelyű Mérnöki Irodánk táj-, és kertépítész mérnök munkatársat keres folyamatban lévő és induló projektjeinkre.

 FELADATOK: Térségi tanulmánytervek és településrendezési tervek tájrendezési szakági munkarészeihez, valamint építészeti tervek kertészeti szakági munkarészeihez:

-   tájrendezési-, és kertépítészeti tervezői feladatok rajzi és szöveges munkarészeinek elkészítése,
-   tervdokumentációk összeállítása, dokumentálása.
-   Kapcsolattartás és együttműködés szakági kollégákkal.

 ELVÁRÁSOK:

-   felsőfokú, szakirányú végzettség
-   szakmai tapasztalat előnyt jelent
-   MapInfo és MS Office programok felhasználó szintű kezelése
-   precizitás, megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség
-   csapatban való együttműködéssel önálló munkavégzés

 AMIT KÍNÁLUNK:

-   egy nagy múltú, sikeres cég stabil háttere
-   hosszú távú munkalehetőség, sokrétű feladatkör
-   folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
-   nagy projektekben történő részvétel

Azonnali munkakezdés is lehetséges.

 Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet a titkarsagatkasib.hu email címen.

Pozíció / Megpályázható hely:
Táj- és kertépítész mérnök
Lejárat ideje:
2018. 08. 29